česky | english

 

Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku

Celkem za produkty: (s DPH)
Celkem za doručení: (s DPH) Bude determinováno
Celkem (s DPH)
Pokračovat v nákupu Objednat

1S MINI s LED osvětlením

Systém je určen pro 12 rostlin malého vzrůstu jako je bazalka, koriandr, petržel, oregáno, majoránka..., ale také ke klíčení semínek jak k jídlu tak k dalšímu výsevu. Je vhodný zejména do kuchyní, či jako estetický doplněk k vybavení bytu.

Lze koupit samostatně, nebo s výkoným LED osvětlením rakouské firmy Sanlight a to o výkonu 30W, jak napovídá označení M30.

cena 4 990 Kč

11011

Méně Více

Systém se skládá ze tří truhlíků s drenážním systémem 4D VERTICAL, který zajistí rovnoměrné rozložení vody po celé délce i šířce pěstební nádoby, víko ke každé nádobě, spodní nádrž pro vodu s hnojivy o objemu 3,5l, filtry do truhlíků pro klíčení, pěny pro uchycení rostlin, čerpadlo o výkonu 5W, a samozřejmě kompletní hliníkový rám s uchycením pro pěstební nádoby s výškově nastavitelnýma nožičkama k drobnému dorovnání nerovností plochy na které je systémek umístěn i přípravu pro uchycení námi doporučeného osvětlení, osvětlení je-li součástí balení. Systém posíláme složený. Stačí umístit, osadit rostlinamy, namíchat hnojivo a zapojit.

Rozměry bez světla: VxŠxH 60x44x25 cm

Rozměry se světlem:VxŠxH 90x44x50 cm

Doporučený prostor:VxŠxH 100x50x50 cm

Čerpadlo:5W

Nádrž: 3,5l